RESUL:n hallitus

Vuoden 2019 hallituksen kokoonpano on seuraava:

Puheenjohtaja Erkki Saarijärvi, Alapitkä

RUL

Santeri Heinonen, Jyväskylä
Jari-Pekka Walden,Valkeakoski
Tero Hyttinen, Ylitornio

RES

Minna Nenonen, Pertteli, 1. varapuheenjohtaja
Tomi Nikkanen, Luvia
Tuomas Terho, Lahti
Mats Fagerström, Nuppulinna

MPKL

Jukka-Pekka Ahonen, Lohja
Sami Kesäjärvi, Espoo, 2. varapuheenjohtaja

 

Kevät- ja syyskokous

Liiton kevätkokous järjestetään 25.5.2019 Helsingissä ja syyskokous 16.11.2019 Turussa.

Hallituksen kokoukset 2019:

31.1.2019, 11.4.2019, 25.5.2019

 

Hallituksen syksyn kokouksesta tiedotetaan erikseen.