Perinnease

Perinnease Pystykorva 300M SM (Taulu 01 pahvi)

Teija Lauri D P-PO Kivääri 300M 30ls makuu 204
Arttu Niittymies H PIR Kivääri 300M 30ls makuu 271
Jouko Rautio H50 PO-PO Kivääri 300M 30ls makuu 250
Reijo Lindroos H60 E-PO Kivääri 300M 30ls makuu 247

JOUKKUE
Joukkue H E-PO Kivääri 300M makuu 686
Joukkue H50 E-PO Kivääri 300M makuu 717

Perinnease Pystykorva 300M SM (Taulu elekroninen)

Niina Strömberg D P-KA Kivääri 300M 30ls makuu 109
Arttu Niittymies H PIR Kivääri 300M 30ls makuu 258(4)
Mika Karala H50 K-SU Kivääri 300M 30 ls makuu 252
Pertti Hagren H60 E-H Kivääri 300M 30ls makuu 267

JOUKKUE
300M Pystykorva Sarja H 50 E-H 734 makuu
300M Pystykorva Sarja H P-P 755 makuu

 

 

 

Päivitetty 4.9.2018
Pistooli koulu 30 ls Koulutaulu
H Jarkko Järvenpää E-H 279 Hollola 2010
H50 Matti Anttonen V-S 270 Santahamina 2014
H60 Markku Haavisto E-H 279 Hollola 2018
H70 Bengt Kamis E-P 264 Hollola 2018
D Katja Koivulahti E-H 234 Mikkeli 2012
Joukkue H Etelä-Häme 799 Mikkeli 2012
H50 Etelä-Häme 787 Hollola 2013
H60 Etelä-Pohjanmaa 803 Hollola 2018
H70 Etelä-Pohjanmaa 722 Hollola 2018
Pistooli kuvio 15+15 ls
H Janne Rantamaki E-P 275 Keuruu 2017 PV04
H50 Raimo Ranta K-S 268 Keuruu 2006
H60 Hannu Seppä Kymi 265 Hollola 2013 PV04
H70 Raimo Ranta K-S 259 Mikkeki 2016 PV04
D Helena Ranta K-S 224 Mikkeli 2009 PV04
D50 Eeva.Liisa Isosaari PIR 163 Keuruu 2017 PV04
Joukkue H Etelä-Pohjanmaa 774 Keuruu 2017 PV04
H50 Kymi 742 Hollola 2013 PV04
H60 Etelä-Pohjanmaa 740 Hollola 2013 PV04
Pistooli 50 m 30 ls
H Mika Martelin P-K 281 Mikkeli 2016 PV04
H50 Jari Nieminen V-S 273 Keuruu 2017 PV04
Veli-Matti Ala-Lahti E-P 273 Keuruu 2017 PV04
H60 Reijo Heikkilä PIR 284 Mikkeli 2016 PV04
H70 Hannu Seppä Kymi 271 Mikkeli 2016 PV04
Eino Koivu PIR 271 Keuruu 2017 PV04
D Katja Koivulahti E-H 237 Keuruu 2017 PV04
D50 Eeva-Liisa Isosaari PIR 208 Keuruu 2017 PV04
Joukkue H Etelä-Häme 811 Mikkeli 2012 PV04
H50 Kymi 769 Mikkeli 2016 PV04
H60 Etelä-Pohjanmaa 777 Mikkeli 2009
H70 Uusimaa 670 Keuruu 2017 PV04
Kivääri 300m 30 ls
H Jussi Nylund E-H 268 Santahamina 2014 PV01
Tuomo Koivisto Lappi 268 Mikkeli 2016 PV01
H50 Mika Karala K-S 272 Hollola 2015 SAL ELEKTRO
H60 Kalervo Juhola UUS 273 Hollola 2015 SAL ELEKTRO
H70 Pertti Hagren E-H 265 Keuruu 2017 PV01
D Kirsi Keski-Hannula E-P 246 Hollola 2018 ELEKTRO
D50 Riitta Särkinen K-S 146 Kauhava 2004 PV01
Joukkue H Etelä-Karjala 766 Hollola 2015 SAL ELEKTRO
H50 Etelä-Häme 740 Hollola 2015 SAL ELEKTRO
H60 Etelä-Pohjanmaa 745 Mikkeli 2009 PV01
Uusimaa 737 Hollola 2013 SAL ELEKTRO
Kivääri 150m 3×10 ls
H Raimo Keski-Hannula E-P 279 Keuruu 2006 PV01
H50 Raimo Keski-Hannula E-P 274 Hollola 2018 PV01
H60 Markku Rintala E-P 272 Mikkeli 2012 PV01
H70 Pertti Hagren E-H 263 Hollola 2018 PV01
D Teija Lauri P-P 247 Mikkeli 2012 PV01
Joukkue H Etelä-Pohjanmaa 815 Santahamina 2014 PV01
H50 Pohjois-Pohjanmaa 797 Keuruu 2017 PV01
H60 Etelä-Pohjanmaa 788 Mikkeli 2012 PV01
H70 Etelä-Pohjanmaa 676 Hollola 2018 PV01
Kivääri kenttä 150m 10+10 ls
H Jouko Rautio P-P 183 Hollola 2015 PV03
H50 Raimo Keski-Hannula E-P 185 Hollola 2018 PV03
H60 Markku Koskenmäki E-P 179 Hollola 2010 PV03
H70 Tapio Harju K-S 170 Keuruu 2017 PV03
D Pilvi Salovaara PIR 138 Hollola 2013 PV03
Joukkue H Pohjois-Pohjanmaa 531 Hollola 2015 PV03
H50 Pohjois-Pohjanmaa 508 Keuruu 2017 PV03
H60 Kymenlaakso 482 Hollola 2015 PV03
H70 Etelä-Pohjanmaa 369 Hollola 2018 PV03
Kivääri 100m 15+15 Koulutaulu
H Heikki Santajärvi E-K 263 Vaasa 2004 luult koulu
H50 Jouko Kylä-Utsuri V-S 241 Vaasa 2004 luult koulu
H60 Tapio Harju K-S 251 Mikkeli 2012 KOULU
D Teija Lauri P-P 213 Mikkeli 2012 KOULU
Joukkue H Etelä-Pohjanmaa 747 Mikkeli 2012 KOULU
H50 Etelä-Pohjanmaa 674 Mikkeli 2012 KOULU
H60 Etelä-Pohjanmaa 738 Mikkeli 2012 KOULU